Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden Türkiye Teknoloji Seçime Doğru
 ‘31 yıl geçti ama oğlumun acısı dinmiyor’
 ‘31 yıl geçti ama oğlumun acısı dinmiyor’
Yıldırım cami minaresini yıktı
Yıldırım cami minaresini yıktı
Uzmanlardan KKKA uyarısı
Uzmanlardan KKKA uyarısı
Sağlıkta ASKOM istişaresi
Sağlıkta ASKOM istişaresi
150 Üniversite Erzurum’da buluştu
150 Üniversite Erzurum’da buluştu
HABERLER>SPOR
25 Mart 2024 Pazartesi - 11:35

Atletizmde Erzurum farkı

Atletizmi Geliştirme Projesi'nde ilk kademe yarışmaları tamamlandı. Erzurumlu atletler 2 dalda 1’incilik elde etti..

Atletizmde Erzurum farkı

Atletizmi Geliştirme Projesi'nde ilk kademe yarışmaları tamamlandı. Erzurumlu atletler 2 dalda 1’incilik elde etti..
115 sporcunun katıldığı Atletizmi Geliştirme Projesi'nde final yarışmaları, 21 Nisan 2024 tarihinde Adana’da yapılacak. Erzincan’da bugün yapılan yarışmalar sonunda bireysel ve takımlarda dereceye giren sporcular belli oldu.
2010 DOĞUMLU KIZLAR 2 KM:
1. Asmin Akbaş (Erzincan), 2 Dicle Çelik (Erzurum), 3 Şevval Tanrıkulu (Erzurum)
2010 KIZ TAKIMLAR 2 KM:
1. Şevval Tanrıkulu, İrem Kundul, Diçle Çelik (Erzurum)
2. Nur Banu Kır, Tuana Özel, Elif Aydık, Cemresu Öztürk (Ordu)
3. Nihal İsak, Eylül Bülbül, Elmira Tolip, Senem Su Yumak (Trabzon)
2010 ERKEKLER 2.5 KM:
1. Ünsal Sarı (Gümüşhane), 2. Ali İsmail Doğan (Erzincan), 3. Hazar Şişko (Erzincan)
2010 ERKEK TAKIMLAR 2.5 KM:
1. Bilal Şişko, Hazar Şişko, Ali İsmail Doğan (Erzincan)
2. Melih Kaan Ay, Berat Erberk, İbrahim Çağan Yılmaz (Tokat)
3. Yusuf İslam Yerdelen, Furkan Sönmez, Efecan Can, Berat Gençoğlu (Erzurum)
2011 KIZLAR 2 KM:
1. Hayrunnisa Selvi (Erzurum), 2. Aylin Ünlü (Ordu), 3. Merve Nur Büyükdağ (Ordu)
2011 KIZ TAKIMLAR 2 KM:
1. Suna Yılmaz, Fatma Zehra Karadoğan, Rüveyda Güneş, Rana Sarı (Tokat)
2. Hayrunnisa Selvi, Nisanur İnci, Zeynep Özhan, Ecenur Acar (Erzurum)
3. Meva Karakaya, Sena Ulu, Aylin Ünlü, Merve Nur Büyükdağ (Ordu)
2011 ERKEKLER 2.5 KM:
1. Ege Karataş (Erzincan), Süleyman Buğra Sönmez (Tokat), 3. Muhammed Ali Şişko (Erzincan)
2011 ERKEK TAKIMLAR 2.5 KM:
1. Ege Karataş, Derman İlter, Enes Batur, Muhammed Ali Şişko (Erzincan)
2. Abdullah Koçakaya, Sefa Çakmak, Hüseyin Yıldız, Gökhan Efe Akyüz (Erzurum)
3. Utku Akbulut, Yusuf Eymen Uslu, Süleyman Buğra Sönmez, İbrahim Efe Bezin (Tokat)
4 X 1 KM BAYRAK MİX:
1. Medine Nur Yılmaz, Hüseyin Bünyamin Ev, Kübra Aksoy, Furkan Ayan (Tokat)
2. Ceren Batu, Berat Temel, Fatma Balcı, Abdulkadir Kaya (Erzurum)
3. İlayda Korkmaz, Habip Demir, Simay Naz Kurt, Göktürk Gündüz (Erzincan).

 
Akrobasi kayakçıları Palandöken’de gösteri yaptı
 
TRENDYOL 1’inci Ligde seçim arası
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Akrobasi kayakçıları Palandöken’de gösteri yaptı
Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen serbest stil akrobasi kayakçıları, ...
Erzurumlu özel sporcudan büyük başarı
Erzurumlu özel sporcu Sümeyye Uruk, Jimnastik şampiyonasında dünya ikincisi ...
4200 metrede kayak yaptılar
Her yıl binlerce yerli ve yabancı dağcı tarafından ziyaret edilen Ağrı Dağı’nda ...
 
Tuzlaspor görevlisine Erzurumspor maçı cezası
PFDK, Tuzlaspor görevlisi Muhammed Ali Kanıçok'a, Erzurumspor Fk–Tuzlaspor ...
Snowboardla Doğu Ekspresi’nin üzerinden atladı
Ünlü snowboardcu Süleyman Atlı, Kars’ta hareket halindeki Doğu Ekspresi’nin ...
Snowboard’da Erzurum 2’inci oldu
Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Erciyes Kayak Merkezi’nde düzenlenen ...
 
ETÜ 3 kupa ve 1 altın madalya kazandı
Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu ...
Trendyol 1. Lig: Bodrum FK: 1 - Boluspor: 1
Trendyol 1. Lig'in 27. haftasında Bodrum FK, sahasında karşılaştığı Boluspor'la 1-1 berabere kaldı.
Trendyol 1. Lig: Ümraniyespor: 2 - Adanaspor: 0
Trendyol 1. Lig’in 27. haftasında Ümraniyespor, sahasında karşılaştığı Adanaspor’u 2-0 mağlup etti.
 
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV
ANKET
Erzurumspor’da öncelik ne olmalı?

Mevcut kadro korunmalı
Önce Hakan Kutlu ile sözleşme yenilenmeli
Tüm takım yenilenmeli
Yeni Stadyum inşaatı başlamalı
Büyükşehir Taraftara Erzincan’a ulaşım desteği vermeli
Erzurumspor’a mali destek kampanyası başlatılmalı
Erzurumspor’un mevcut kadrosuna özel pirim verilmeli


Sonuçları göster Anket arşivi
Ana Sayfa Guncel Asayiş Siyaset Ekonomi Eğitim Kültür-Sanat Sağlık-Yaşam Spor Araştırma İnceleme Bölgeden
KünyeKünye FacebookFacebook TwitterTwitter Günün HaberleriGünün Haberleri